Hakkımızda

Oyun Setleri ve Eğitim Programımız ile
Zeka! Esneklik Eğitim Uygulama
Hemen Katılın!

Hüseyin VATANSEVER

Eğitimci ve Kurucusu

Hüseyin Vatansever Kimdir ? Yurtdışı doğumlu Türkiye Vatandaşı olan Hüseyin Bey;

İlk ve Orta Öğrenimini Yurtdışında tamamlamıştır. Lise ve Üniversite eğitimini Eskişehir'de almıştır. Fizik, kimya ve biyoloji öğretmeni olarak 25 yıl öğrencilerine eğitim vermiştir. Bu branşlardan yola çıkarak eğitime yeni bir soluk katma isteği meydana gelmiştir. Çok detaylı olarak araştırmalarda bulunarak çocuk gelişimi ve akıl oyunları konusunda

uzmanlaşmıştır. Özellikle dört ve dokuz yaş çocuklarda zihin gelişimine yönelik çalışmaları ile öne çıkmaktadır. Çocukların esnek ve güçlü zihin yapılarıyla hayata yaratıcı bakış açısı ile bakmalarını sağlamaktadır.

STEM ( Fen, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik )

Türkiye'de 2017 yılında STEM Eğitim Sistemi M.E.B müfradatına girmiştir. Global düzeydeki okullar ise yaklaşık 5 yıldır STEM Eğitim Sistemi müfredatına geçiş çalışmalarını yapmaktadır.


Şu anki çabuk öğrenme programımız STEM Başlangıç bilgilerini kullanma alışkanlığına dönüştürmektedir. Klasik Eğitim Sİsteminde insan beyni klasik fizik kurallarına göre çalıştırılmaktadır. Bizler ise Quantum fiziğinde olduğu gibi beyinlerin sınırlarını kaldırarak katlamalı olarak bilgi yükleme ve işleme hızını arttırmaktayız. Beyin gelişimindeki hedef noktamız kalptir yani sevgidir.


Hakkımızda

Hüseyin Vatansever Kimdir ? Yurtdışı doğumlu Türkiye Vatandaşı olan Hüseyin Bey; İlk ve Orta Öğrenimini Yurtdışında tamamlamıştır. Lise ve Üniversite eğitimini


Devamını Okuyunuz

Fotolardan Kareler